Kvinnen og bjørnen
Litografi trykket i svart på tykt beige papir
Arket: 285-288x277-280 mm Motivet: 198x215 mm
Usignert
Påtegnet nede t.h.: Av serien Alfa og Omega. Av Edvard Munch. Fra Inger Munch 1945
Påtegnet nede t.v.: Til Ole Tronhuus.
1908-09
Woll 362.
Vurdering
NOK 25 000–30 000
Auksjonert fredag 12. desember 2014 kl 15:00
Tilslag NOK 42 000