Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon mandag 8. juni 2015 kl 20:00

Våre lokaler, Gamle Logen

Enger, Erling (1899-1990)
Elvelandskap 1960

Olje på lerret
34x46
Signert og datert nede t.h.: EE 60

Auksjonert mandag 8. juni 2015 kl 20:00

Vurdering
NOK 7 000–9 000