Auksjon mandag 8. juni 2015 kl 20:00
Enger, Erling(1899-1990)
Elvelandskap 1960

Olje på lerret
34x46
Signert og datert nede t.h.: EE 60

Vurdering
NOK 7 000–9 000

Auksjonert mandag 8. juni 2015 kl 20:00

Tilslag NOK 4 500