Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon mandag 8. juni 2015 kl 20:00

Våre lokaler, Gamle Logen

Askevold, Anders (1834-1900)
Fra Hjørundfjord

Olje på lerret
49x83
Signert nede t.h.: Askevold:

Påtegnet på baksiden av rammen: "Hjörundfjord Askevold.".

Auksjonert mandag 8. juni 2015 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 26 000