Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon mandag 8. juni 2015 kl 20:00

Våre lokaler, Gamle Logen

Askevold, Anders (1834-1900)
Fjordlandskap med folkeliv 1893

Olje på lerret
57x91
Signert og datert nede t.v.: A: Askevold. 1893.

Auksjonert mandag 8. juni 2015 kl 20:00

Vurdering
NOK 30 000–50 000

Tilslag NOK 54 000