Askevold, Anders(1834-1900)
Fjordlandskap med folkeliv 1893
Olje på lerret
57x91
Signert og datert nede t.v.: A: Askevold. 1893.
Vurdering
NOK 30 000–50 000
Auksjonert mandag 8. juni 2015 kl 20:00
Tilslag NOK 54 000
Olje på lerret
57x91
Vurdering
NOK 30 000–50 000