Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon mandag 8. juni 2015 kl 20:00

Våre lokaler, Gamle Logen

Askevold, Anders (1834-1900)
Fra Nærøfjord 1879

Olje på lerret
54x84
Signert og noe utydelig datert nede t.h.: A: Askevold 79 (?)

Auksjonert mandag 8. juni 2015 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 28 000