Munch-Auksjonen 2016

Auksjon mandag 12. desember 2016 kl 14:00

Hotel Continental

Munch, Edvard (1863-1944)
For retten

Litografi trykket i svart på middels tynt japanpapir
Arket: 273x627 mm Motivet: 222x455 mm
Signert med blyant nede t.h.: E Munch

1908-09
Woll 366.

Auksjonert mandag 12. desember 2016 kl 14:00

Vurdering
NOK 80 000 USD 9 500 EUR 8 900