Skogen
Litografi trykket i svart på tykk hvit kartong
Arket: 478x648 mm Motivet: 330x420 mm
Signert med blyant nede t.h.: Edv Munch
Fra serien Alfa og Omega
1908-09
Woll 342.
Vurdering
NOK 100 000–150 000USD 12 000–17 500EUR 11 000–16 500
Auksjonert mandag 12. desember 2016 kl 14:00
Tilslag NOK 145 000