Olje på lerret
88x80
Signert og datert nede t.h.: CW 1930
Separatutstilling, Kunstnerforbundet, Oslo 1930, kat.nr. 6 med tittel: "Ved bryggen".
"Fire norske kubister", vandreutstilling Henie-Onstad Kunstsenter, Høvikodden, Lillehammer Bys malerisamling, Bergen Kunstforening og Trondheim Kunstforening, 19.4-14.12.1986.
Galleri F15, Jeløya, Moss, "Charlotte Wankel - en tidlig norsk avantgardekunstner", 2. august-7. september 1997, kat. nr. 22 med tittel: "Ved bryggen, 1930".
Vurdering
NOK 300 000USD 36 600EUR 31 400