Klassisk

Auksjon onsdag 27. november 2019 kl 19:45

Strangersalen, Gamle Logen

Visning 20. - 27. november

Nielsen, Amaldus Clarin (1838-1932)
Kystlandskap ved fullmåne 1876

Olje på lerret
38x64
Signert og datert nede t.h.: Amaldus Nielsen 1876

Auksjonert onsdag 27. november 2019 kl 19:45

Vurdering
NOK 40 000–60 000 USD 4 300–6 500 EUR 3 900–5 800

Tilslag NOK 42 000