Moderne

Auksjon tirsdag 26. mai 2020 kl 18:00

Våre lokaler, Online-auksjon

Visning 9. - 26. mai.

Hverdager 10:00 - 18:00. Lørdag og søndag 12:00 - 16:00.

Weidemann, Jakob (1923-2001)

Olje på lerret
50,5x60
Signert nede t.v.: Weidemann

Auksjonert tirsdag 26. mai 2020 kl 18:00

Vurdering
NOK 40 000–60 000 USD 3 900–5 800 EUR 3 600–5 400

Tilslag NOK 40 000