Olje på lerret
50,5x60
Signert nede t.v.: Weidemann
Vurdering
NOK 40 000–60 000USD 3 900–5 800EUR 3 600–5 400
Auksjonert tirsdag 26. mai 2020 kl 18:00
Tilslag NOK 40 000
Olje på lerret
50,5x60
Signert nede t.v.: Weidemann
Vurdering