Auksjon tirsdag 26. mai 2020 kl 18:00
Widerberg, Frans(1934-2017)
Lysende jord

Olje på lerret
146x115
Signert nede t.v.: FW

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen. Påtegnet med andre titler på baksiden, på lerretet: "Jord", og på blindrammen: "Jordkorset" og "Tegn".

Kunstnerforbundet, Oslo 1986, kat.nr. 10.

Vurdering
NOK 200 000–250 000USD 19 400–24 300EUR 17 900–22 400

Auksjonert tirsdag 26. mai 2020 kl 18:00