Munch-Auksjonen 2020

Auksjon onsdag 25. november 2020 kl 18:00

Online-auksjon med live-bidding, uten kjøpere i salen.

Vising i våre lokaler, Gamle Logen. 7.-25. november.

Mandag-fredag kl. 10.00-18.00, lørdag og søndag kl. 12.00-16.00.

Munch, Edvard (1863-1944)
Selvportrett

Litografi trykket i svart på tynt japan papir
Arket: 457-459x315-323 mm Motivet: 454-458x315-323 mm
Signert med blyant nede t.h. på knokkelarmen: E Munch

1895
Woll 37 II.

Auksjonert onsdag 25. november 2020 kl 18:00

Vurdering
NOK 700 000

Tilslag NOK 700 000