Storstein, Aage(1900-1983)
Badende gutter 1954-68
Olje på lerret
119x119
Signert nede t.h.: Storstein.
Dobbelsignert, påtegnet med tittel og datert av kunstneren på baksiden av lerretet.
Også påtegnet: kat.nr. 137 II
Kunstnernes Hus, Oslo 1958, kat.nr. 85.
Kunstnernes Hus, Oslo 1969, kat.nr. 88.
Vurdering
Auksjonert torsdag 2. juni 2022 kl 18:00
Tilslag NOK 400 000