Auksjon onsdag 14. desember 2022 kl 18:00

Auksjonen avholdes streamet, uten publikum i salen. Bud kan gis på forhånd, pr. telefon eller online.

Vising 5.-14. desember: Hverdager kl. 10.00-17.00 og søndag kl. 12.00-16.00.

NB! Ikke åpent for visning lørdag 10. desember, grunnet Munch-Auksjonen 2022.

Sitter, Inger (1929-2015)
Komposisjon med figurer 1973

Fargelitografi med tekst
Arket: 37,5x61, Motivet: 31x39
Signert nede t.h.: Inger Sitter Gunnar Larson

Nummerert nede t.v.: 89/300
Samarbeidsprosjekt mellom Inger Sitter, Oslo, og Gunnar Larson, Stockholm.

Inger Sitter, Grafikk - Oeuvrekatalog nr. 80

Auksjonert onsdag 14. desember 2022 kl 18:00

Vurdering
NOK 2 000 USD 200 EUR 200

Tilslag NOK 1 700