Auksjon onsdag 14. desember 2022 kl 18:00

Auksjonen avholdes streamet, uten publikum i salen. Bud kan gis på forhånd, pr. telefon eller online.

Vising 5.-14. desember: Hverdager kl. 10.00-17.00 og søndag kl. 12.00-16.00.

NB! Ikke åpent for visning lørdag 10. desember, grunnet Munch-Auksjonen 2022.

Sitter, Inger (1929-2015)
Blå former

Fargelitografi
Arket: 76x57,5, Motivet: 72x48
Signert nede t.h.: Inger Sitter

Nummerert nede t.v.: 18/165

Inger Sitter, Grafikk - Oeuvrekatalog nr. 68

Auksjonert onsdag 14. desember 2022 kl 18:00

Vurdering
NOK 6 000–8 000 USD 600–800 EUR 600–800

Tilslag NOK 5 000