Vampyr II
Fargelitografi og fargetresnitt på brunlig papir
Arket: 583x727 mm Motivet: 383x551 mm
Signert med blyant nede t.h.: Edv. Munch
1895/1902. MM G 567. Sch.nr. 34. Woll nr. 41.
Trykket i grønt, blått, gult, rødt og svart. Papiret er dublert.
Kopi av registreringsbekreftelse fra Munch-museet medfølger.
Vurdering
NOK 250 000–300 000
Auksjonert tirsdag 27. november 2001 kl 18:00
Tilslag NOK 400 000