Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 25. mai 2009 kl 18:00

Torsteinson, Torstein (1876-1966)
Stående kvinneakt

Olje på lerret
110x58
Signert og datert på baksiden av lerretet: Torsteinson 1917

Bemalt med svarte konturer på baksiden av lerretet en liten skisse, en akt. Påtegnet på baksiden av lerretet: "No 3.". Tittel kan være "Teoretisk".

UTSTILT:

Drammens kunstforening 1967, kat.nr. 16.

Auksjonert mandag 25. mai 2009 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 86 000