Jubileumsauksjonen 1814-2014, del 2

Auksjon mandag 1. desember 2014 kl 19:00

Keyser, Ragnhild (1889-1943)
Komposisjon med arkitektur og esel. Fra Provence

Olje på lerret
53x33
Signert på baksiden, på blindrammen: Ragnhild Keyser

Fra ca. 1925.

UTSTILT:

Vandreutstilling, "Ragnhild Keyser (1889-1943) - Retrospektiv" 14.08.-26.09.1999 Galleri F 15 og 10.10.-28.11.1999 i Rogaland Kunstmuseum, kat.nr. 19. Lillehammer kunstmuseum "Kvinnelige pionerer - Nye stemmer" 15.06.-08.09.2013, kat.nr. 18 (?).

Auksjonert mandag 1. desember 2014 kl 19:00

Vurdering
NOK 90 000–110 000

Tilslag NOK 85 000