Litografi trykket i grønt og rødt, teksten satt i rødt, på tynt gulhvitt papir
Arket: 1380x470 mm Motivet: 1250x420 mm
Usignert
NOK 20 000–30 000USD 2 400–3 600EUR 2 100–3 100
Usignert
Litografi trykket i svart på middels tykt gulhvitt papir
Arket: 620x225 mm Motivet: 430x150 mm
Signert med blyant nede t.h.: Edv. Munch
Litografi trykket i svart på middels tynt, gråhvitt papir
Arket: 491x369 mm Motivet: 380x275 mm
Signert med blyant nede t.h.: Edvard Munch
Litografi trykket i svart på middels tykt beige papir
Arket: 492x428 mm Motivet: 305x310 mm
Radering trykket i svart på tykt beige papir
Arket: 344x446 mm Motivet: 205x285 mm
Sekundær signatur med blyant nede t.h.: E Munch
Radering trykket i brunsvart på tykt gulhvitt papir
Arket: 412-417x513-515 mm Motivet: 191x273 mm
Signert med blyant nede t.h.: Edv Munch
Radering trykket i svart på tykt gulhvitt papir
Arket: 506x397 mm Motivet: 361x269 mm
Signert med blyant nede t.h.: E. Munch
Radering trykket i svart på middels tykt gulhvitt papir
Arket: 264-274x315 mm Motivet: 106x171 mm
Signert med blyant nede t.h.: E Munch
Arket: 491x348 mm Motivet: 239x233 mm
Litografi trykket i svart på middels tykt gulhvitt japanpapir
Arket: 629x438-441 mm Motivet: 457x321-324 mm
Litografi trykket i svart på tynt japanpapir, doublert på tynt japanpapir
Arket: 653x777-785 mm Motivet: 470x564-567 mm
Usignert
Fargestift, rødbrun, tegnet på middels tykt, grågrønt papir
Arket: 360x250 mm
Usignert
Tresnitt trykket i to farger, rødt og svart, på middels tykt gulhvitt papir
Arket: 444-451x595-597 mm Motivet: 328-330x459 mm
Signert og datert med blyant nede t.h.: Edvard Munch 18/9 38
Tresnitt trykket i svart på tynt papir, doublert
Arket: 387-389x529-532 mm Motivet: 322x458 mm
Påtegnet med blyant av kunstneren nede t.h.: Selv tryk
Tresnitt trykket trolig i to farger svart og lys beige på tykt, riflet gulhvitt papir
Arket: 505-508x342-346 mm Motivet: 244-247x198 mm
Akvarell på tykt hvitt, riflet papir
Arket: 254x178 mm
Signert med blyant oppe t.v.: Edv Munch
Radering trykket i svart på tykt hvitt papir
Arket: 385-390x494-497 mm Motivet: 297x347 mm
Radering trykket i svart på tykk, gråhvit kartong
Arket: 451x351 mm Motivet: 266x191-193 mm
Signert, datert og påtegnet med blyant av kunstneren nede t.h.: E Munch 95 Avant Lettre
Arket: 457x341 mm Motivet: 238x216 mm
Radering trykket i brunt på tykt gulhvitt papir
Arket: 440x598 mm Motivet: 265x440 mm
Radering trykket i svart på middels tynt gulhvitt papir
Arket: 325x405 mm Motivet: 208x285 mm
Usignert
Litografi trykket i fem farger med blått og mørkegrønt fra en sten, to grønne nyanser fra en annen og rosa fra en tredje sten på middels tynt gulhvitt, glatt papir
Arket: 574x523-541 mm Motivet: 540x500 mm
Usignert
Radering i bruntonet svart på tykt gulhvitt papir
Arket: 258x348 mm Motivet: 91x126 mm
Arket: 498x374 mm Motivet: 455x310 mm
Usignert
Litografi trykket i svart på middels tykt, hvitt papir, doublert
Arket: 311x239 mm Motivet: 258x186 mm
Usignert
Litografi trykket i svart på tykt hvitt papir
Arket: 432x295 mm Motivet: 312x235 mm
Arket: 255x190 mm Motivet: 113x83 mm
Usignert
Usignert
Arket: 690x580 mm Motivet: 610x470 mm
Litografi trykket i svart på middels tynt gråhvitt kinapapir
Arket: 347-359x450-467 mm Motivet: 310x419 mm
Påtegnet med blyant av kunstneren under signaturen: "Fruhdruck 1896 (?)"
Litografi trykket i svart på middels tykt, gulhvitt papir
Arket: 630x938 mm Motivet: 430x555 mm
Usignert