Litografi trykket i svart på gulhvit velin
Arket: 348x478 mm, Motivet: 315x395
Signert med blyant nede t.h.: Edv. Munch
NOK 40 000–60 000USD 3 700–5 600EUR 3 400–5 100
For å by online: "Register to bid" senest kl. 14.00 ved å søke opp Grev Wedels Plass Auksjoner på www.invaluable.com
For å følge streamingen: Se direkte-sending på vår YouTube kanal "Grev Wedels Plass Auksjoner"
Arket: 348x478 mm, Motivet: 250x314 mm
Arket: 348x478 mm, Motivet: 260x260 mm
Signert med blyant nede t.h.: Edv Munch
Arket: 348x478 mm, Motivet: 245x355 mm
Litografi trykket i svart på tykt hvitt papir
Arket: 500x320 mm, Motivet: 320x200 mm
Usignert
Litografi trykket i svart på riflet papir
Arket: 567x365 mm, Motivet: 365x330 mm
Usignert
Litografi trykket i svart på gulhvitt papir
Arket: 560x465 mm, Motivet: 380x320 mm
Usignert
Arket: 465x345 mm, Motivet: 355x210 mm
Signert og datert med blyant nede t.h.: Edv Munch 24-12-08
Litografi trykket i svart på middels tykt gulhvitt papir
Arket: 460x350 mm, Motivet: 375x262 mm
Signert og påtegnet med blyant av kunstneren nede t.h.: Vennligst fra E Munch
Radering trykket i svart på middels tykt gulhvit papir
Arket: 390x267 mm, Motivet: 230x160 mm
Radering trykket i svart på gulhvitt papir. Blyanttegning under bildefeltet.
Arket: 510x340 mm, Motivet: 275x270 mm
Mezzotint trykket i brunlig på tykt beige papir
Arket: 440x600 mm, Motivet: 300x395 mm
Signert med blyant nede t.h.: E Munch
Arket: 495x650 mm, Motivet: 400x550 mm
Usignert
Litografi trykket i svart på beige papir
Arket: 595x800 mm, Motivet: 500x668 mm
Litografi trykket i svart på tykt gulhvitt papir
Arket: 440x560 mm, Motivet: 312x380 mm
Litografi trykket i sort på tykt gulhvitt papir
Arket: 450x615 mm, Motivet: 212x433 mm
Usignert
Litografier trykket i sort på tykt hvitt papir
Alle arkene: 630x465 mm
Alle 18 hovedbilder signert med blyant nede t.h.: E Munch / Edv Munch
Litografi trykket i svart på japanpapir
Arket: 770x585 mm, Motivet: 610x470 mm
Arket: 450x270 mm, Motivet: 415x200 mm
Signert med rød fargeblyant nede t.h.: E Munch
Arket: 315x160 mm, Motivet: 280x132 mm
Arket: 530x460 mm, Motivet: 398x366 mm
Litografi trykket i svart på gulhvit papir
Arket: 475x335 mm, Motivet: 330x225 mm
Usignert
Radering trykket i brunlig på tykt beige papir
Arket: 420x370 mm, Motivet: 330x265 mm
Trykkerens signatur med blyant nede t.v.: O Felsing Berlin gdr.
Radering trykket i svart på middels tykt gulhvitt japanpapir
Arket: 309x415-417 mm, Motivet: 205x315 mm
Signert og nummerert med blyant nede t.h.: Edvard Munch 9.
Radering trykket i grønnsvart på gulhvit velin
Arket: 310x220 mm, Motivet: 130x90 mm
Radering trykket i brunlig på beige velin
Arket: 325x445 mm, Motivet: 123x239 mm
Radering trykket i brunlig på tykt gulhvitt papir
Arket: 355x262 mm, Motivet: 190x120 mm
Arket: 500x295 mm, Motivet: 460x265 mm
Tresnitt trykket i svart på gulhvitt papir
Arket: 470x357 mm, Motivet: 320x240 mm
Arket: 500x385 mm, Motivet: 420x337 mm
Usignert
Litografi trykket i svart på halvtykt, gulhvitt papir
Arket: 455x475 mm, Motivet: 351x345 mm
Usignert
Litografi trykket i svart på middels tynt gulhvitt papir med vannmerke MBM (France)
Arket: 780x494 mm, Motivet: 621x460 mm
Usignert
Litografi trykket i svart på middels tynt, riflet papir
Arket: 740x565 mm, Motivet: 625x510 mm
Usignert
Arket: 350x465 mm, Motivet: 210x350 mm
Usignert
Arket: 438x325 mm, Motivet: 357x255 mm
Penn på gulhvitt papir
Arket: 135x100 mm, Motivet: 90x60 mm
Usignert
Arket: 200x135 mm, Motivet: 108x79 mm
Usignert
Radering trykket i svart på riflet papir
Arket: 185x230 mm, Motivet: 105x150 mm
Usignert
Radering trykket i sort på tykt gulhvitt papir
Arket: 255x180 mm, Motivet: 115x83 mm
Usignert
Radering trykket i svart på gulhvitt papir
Arket: 250x175 mm, Motivet: 115x83 mm
Usignert