Radering trykket i svart på tykt gulhvitt papir
Arket: 258x343 mm Motivet: 90x127 mm
Signert med blyant nede t.h.: Edv Munch
NOK 40 000–60 000USD 4 700–7 100EUR 4 100–6 200
Radering trykket i svart på middels tynt gulhvitt papir
Arket: 325x405 mm Motivet: 208x285 mm
Usignert
Litografi trykket i svart på middels tynt gulhvitt papir
Arket: 502-505x376-379 mm Motivet: 455x310 mm
Påtegnet med blyant av kunstneren nede t.h.: Strasse madchen
Arket: 695x495 mm Motivet: 560x435 mm
Arket: 623x420-423 mm Motivet: 610x420-423 mm
Signert med blyant nede t.h.: E Munch
Litografi trykket i svart på middels tykt gulhvitt papir
Arket: 499x376 mm Motivet: 335x253 mm
Arket: 593x723 mm Motivet: 410-420x525-530 mm
Signert med blyant nede t.h.: Edv. Munch
Arket: 476x635 mm Motivet: 292x451 mm
Lifografi trykket i svart på tykt gulhvitt papir
Arket: 592x438 mm Motivet: 455x317 mm
Signert, datert og påtegnet av kunstneren med blyant nede t.h.: Til vennen Thiis fra Edvard Munch April 1937 Til erindring om din og Nationalgalleriets store dag
Litografi trykket i svart på tynt gulhvitt papir, doublert
Arket: 340x455 mm Motivet: 330x448 mm
Usignert
Litografi trykket i brunsvart på beige papir
Arket: 743-746x610-613 mm Motivet: 600x460 mm
Fargelitografi trykket i gult, rødt og grønt på tynt japanpapir
Arket: 785x491-493 mm Motivet: 695x400 mm
Litografi trykket i blått på middels tykt gulhvitt papir
Arket: 541-543x718-722 mm Motivet: 425x640 mm
Tresnitt trykket i svart på tynt japanpapir
Arket: 320-328x163-168 mm Motivet: 251x93 mm
Tresnitt trykket i svart på middels tykt, gulhvitt papir
Arket: 622x467 mm Motivet: 475x350 mm
Litografi trykket i svart, blått (falmet til grønnlig) og gult på japanpapir, doublert
Arket: 509x635-639 mm Motivet: 420x560 mm
Signert i platen nede t.h.: E. Munch
Radering trykket i brunsvart på tykt, gulhvitt japanpapir
Arket: 514x729 mm Motivet: 316x486 mm
Radering trykket i svart på middels tykt gulhvitt papir
Arket: 350x477 mm Motivet: 210x305 mm
Trykkerens signatur med blyant nede t.v.: O Felsing Berlin gdr.
Arket: 368x265 mm Motivet: 244x167 mm
Radering trykket i brunt på tykt gulhvitt papir
Arket: 600x439 mm Motivet: 340x254 mm
Litografi trykket i svart på middels tynt hvitt papir
Arket: 311x222 mm Motivet: 258x186 mm
Usignert
Litografi trykket i svart på tynt japanpapir, doublert på tynt japanpapir
Arket: 653x777-785 mm Motivet: 470x564-567 mm
Usignert